Jak skończyć z PODJADANIEM? Kompulsywne zajadanie emocji | Jedz Inaczej

Wyświetlenia : 3927

Sprawdź również inne przepisy

Komentarze (16)

 1. Świetny odcinek !
  Mogłabyś nagrać film o odżywaniu dla dzieci ?
  Nie mam na musli wdrażaniu jedzenia bobasów , Tylko ogolnie jak to jest z mlekiem dla kości , mięsem prZez rzelazo i tak dalej . O dodatkowych witaminach, których jest mnóstwo dla dzieci… bardzo by mnie taki film interesowała . Mija córeczka ma 3 latka .

  Pozdrawiam z Dortmundu ❤️

 2. Fajnie, że ktoś o tym mówi 🙂 Ja również zajadałam emocje i moje apogeum to było 86 kg i coś tam jeszcze po przecinku, na początku 2019 roku. W lipcu założyłam sukienkę siostry, której waga zaczyna się cyferką 5, przy wzroście 160 cm. Ale nie o wagę tutaj chodzi, bo każda z nas jest inaczej zbudowana. Ja na pewno wciąż ważyłam wtedy więcej od siostry, ale moje ciało jest inne i tamta sukienka mimo to pasowała na mnie. W sumie "odeszło ze mnie" ponad 30 kg.
  W tym apogeum na początku 2019 roku wyjechałam wtedy do Warszawy i rozpoczęłam pracę w kateringu. Brat obawiał się, że teraz to już z pewnością zamienię się w hipopotamicę. Jadłam regularnie 3 posiłki dziennie (2 w pracy), nie podjadałam (bo nie miałam czasu albo siły :)), zróżnicowanie i dużo się ruszałam, bo tego wymagała praca. Ale najważniejsze było to, że ja to lubiłam 🙂 Kocham jeść i jadłam tam co chciałam i ile chciałam. I wiedziałam, że te kilogramy znikną, bo zmienił się rytm i wygląd mojego dnia 🙂 Lubiłam czasem pojechać innym autobusem po pracy, żeby zwiedzić inne części miasta albo wysiąść gdzieś wcześniej i dłuższym spacerem wrócić do mieszkania. Do pracy wysiadałam przystanek wcześniej i szłam cichą uliczką, która po jednej stronie miała ogródki działkowe i dużo drzew, i krzewów, a po drugiej domy i odchodzące inne małe uliczki.
  Już tam nie pracuję odkąd nastało wiadomo co, ale w mojej głowie już jest to przekonanie i ono nie zniknie – Że JEST TO MOŻLIWE.
  Teraz jest czerwiec 2021, minęły 2 lata, a ja mam wagę (rano, po toalecie :)) 60,4 kg.
  Podaję te wszystkie cyfry, żeby podziałać na Wasze umysły 🙂 Życzę wszystkim szczęśliwego życia!

 3. Dziękuję Pani Agnieszko, potrzebowałam takiego filmu. Borykam się z kompulsywnym jedzeniem od czterech lat a od dwóch mam dopiero świadomość. Nie wiedziałam jak sobie z tym poradzić a Pani film ,,spadł mi z nieba". Zacznę wprowadzać Pani wskazówki krok po kroku. Dziękuję jeszcze raz ❤

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *