Myśliwski kociołek z dziczyzną przy ruinach wieży obronnej w Straszowie

Wyświetlenia : 27676

Sprawdź również inne przepisy

Komentarze (25)

  1. Panie Tomaszu, robi Pan ogrom przepisów z dawnych lat. Czy nakręci Pan kiedyś swój sposób na czerninę, inaczej mówiąc czarną polewkę? Uwielbiam tę zupę i chciałbym zobaczyć Pana wersję

  2. Panie Tomku mam pytanie. Uczono mnie, że kociołek musi być najpierw wysdmarowany smalecem i wyłożony liśćmi bialej kapusty. Czy w tym przypadku można wrzucić mięso od razu do kociołka bez tej kapusty?

  3. Cześć. Od jakiegoś czasu staram się wspierać twój kanał przez subskrypcję. Okazało się ze ty tez lubisz pomagać pasjonatom. Na początku lata znalazłem w prawdopodobnie skradzionej walizce nowe dziewczęce wrotki, pomimo kilku postow na znanych mi grochowskich grupach nie przynioslo to efektu. Myślałem że temat ogarnie siostra która jest wolontariuszka w fundacji wsparcia ratownictwa i fundacji jednym slafem i te wrotki trafia do dziewczynek którym twarz się uśmiechnie. Kiedyś jeździła po domavh dziecka by.malolaty mogły przejechać się karetka lub motorkiem na niebieskich lampkach. W lutym wojewoda mazowiecki powołał. Ich fundacyjna karetke do systemu 112. Może byś zrobił jakiś ewent dla poszkodowanych dziewczynek a nagroda byłyby NOWE wrotki w rozmiarze 36.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *