POST PRZERYWANY – na czym polega taka dieta i metoda? | Jedz Inaczej

Wyświetlenia : 2709

Sprawdź również inne przepisy

Komentarze (12)

  1. Witam. Co nas z tego postu wyrzuca? Jest na ten temat sporo teorii. Czy woda z cytryna i miodem rano już przerwie ten post. Wyrzuca nas wszystko co ma jakąkolwiek kalorie czy tylko stałe posiłki? Może zechce Pani się podzielić własnym zdaniem na ten temat.

  2. Potwierdzam i popieram. Do takich wniosków doszłam intuicyjnie już jaaaaakiś czas temu. Koniec jedzenia o 17. Między 9 a 17 raczej nie zdążam zjeść więcej niż trzy posiłki. Stabilizacja wagi, poprawa stanu skóry ale co też ciekawe brak nerwowych zachowań. Pozdrawiam serdecznie prowadzącą. Pomogła mi pani wiele rzeczy odkryć, zrozumieć i poprawić. Nie cuda tylko praca własna. I to działa skutecznie i prawdziwie zmienia. Dziękuję i pozdrawiam.

  3. IF 16/8 stosuje od ponad roku. Dla mnie super przy chronicznym zapaleniu jelita grubego. Zdecydowanie lepiej sie czuje, mam mniej dolegliwosci jelitowych. Zaczynam jesc między 12-13 (bo tak mam przerwe w pracy) a kończę 19-20. Najczęściej zjadam 2 wieksze posiłki a w między czasie ewentualnie jablko lub orzechy. Polecam:) stosuje ktos jeszcze przy colitis ulcerosa?

  4. Czy w godzinach kiedy nie jemy można pic kawę czarna bez cukru
    Jeśli wstaje o 5 rano i zaczynam 1 posiłek o 9 to czy mogę wypić kawę czarna bez cukru np około 7 godz czy nie ?

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *