ROBERT MAKŁOWICZ DALMACJA odc.47 " Wyspiarski mikrokosmos ".

Wyświetlenia : 54365

Sprawdź również inne przepisy

Komentarze (31)

 1. Ze wstawianiem filmów w piątek po południu trafił Pan w sedno.
  Nie ma to jak po tygodniu pracy w piątek wieczorem włączyć sobie kolejny odcinek.
  Do tego piwo, coś do jedzenia i seans wymarzony.
  To dopiero prawdziwa nagroda!

 2. Dla wszystkich miłosnikow 9% domiaru ZUS w Chorwacji jest 10% cit, 10% dywidenda i jeszcze od kwoty dywidendy 8-15% podatku gminnego. Czyli max 21.5% cash on hand przy spóce zoo a nie JDG.

 3. Wszystkie Pana filmy są niesamowite! Oglądamy z synem z niezmierną "radochą"- obiecałem sobie, że kiedyś odwiedzę Dalmację! Dzięki i serdecznie pozdrawiam! PS. oglądałem Drugie Śniadania Mistrzów z Pana udziałem- jako jeden z nielicznych pamięta Pan zablokowanie reformy podatkowej przez prezydenta Kwaśniewskiego albo niedotrzynanie umów przez Putina- SZACUNEK!

 4. Jak zawsze szacunek Panie Robercie. Jednym z moich marzeń jest jak Pan jeździć po świecie i próbować różnorakich specjałów.Tak samo by potrafić gotować ( nad tym pracuję 😛 ) . Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia,energii i pasji(Panu i wszystkim którzy stoją za Pańskim kanałem i rodzinie) by ten kanał dawał nam rozrywkę,radość i inne pozytywne emocje jeszcze przez wiele lat :).

  p.s 24:24 To dopiero musi być przeżycie, siedzieć w restauracji ( konobie?) ze znajomymi w fajnym miejscu a tu nagle wchodzi Pan Makłowicz :).

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *