ROBERT MAKŁOWICZ POLSKA odc. 41 " Kurpiowskie przebudzenie".

Wyświetlenia : 102980

Sprawdź również inne przepisy

Komentarze (35)

  1. Jej, ten kanał to czyste złote. jakie jełopy muszą siedzieć w tym całym tvp(is), że się takiego skarbu, jak pan Makłowicz pozbyli. Toż to karygodne.

  2. Proszę o wstawianie napisów w języku angielskim. Moi znajomymi mówiący po cudzemu chętnie oglądają Pana Makłowicza i jego programy. Świetna reklama polskich regionów, kuchni i oczywista programów Pana Makłowicza.Czekamy na napisy i pozdrawiamy. 🙂

  3. Tak jak mówiłem wcześniej jest nadzieja jeszcze bo normalni ludzie istnieją!!! do dziś wspominam wspólne whiski w zakopanym/em 😀 Tacy ludzie powinni żyć wiecznie!

  4. Kiedyś słuchałem w starych czasach,radiowej dobrej starej Trójki.Audycja Strefa rock'rolla bez Angola. Puszczali zespół Coorp, właśnie z Kadzidła. Fajna muzyka, trochę rock, trochę folk. Może ktoś trafi na ich twórczość. Więc nie tylko zespoły takie jak w tym filmie istnieją w Kadzidle.

  5. Oj panie Makłowicz… schodzisz pan na psy… Kiedyś , nawet z 15-20 lat temu z przyjemnością się ciebie oglądało… Po co to… mało kasy jeszcze? to psuje cały smak…kiedyś to były wyrafinowane produkcje, porządne przepisy… teraz tylko reklama, sponsorzy, niesmak, znudzenie, prymitywne przepisy – tzn. banalne, same pasty itd… wiele filozofii, nie głupiej , nie powiem, aczkolwiek sprzedajnej… Z tego co wiem do biednych pan nie należy choćby z tytułu urodzenia w konkretniej rodzinie… pchanie jak najczęstsze odcinków tracących na jakości merytorycznej… Kiepsko panie "m", myślę że zdaje pan sobie z tego sprawę… rozumiem reklamę, marketing..ok, jak zniknął pan z tvp…. ale … szczerze obawiam się że któryś program będzie poświęcony sposobowi smarowania chleba masłem…z filozof.oprawą, tudzież gotowaniu wody …na kawę czy herbatę… przykre to dla pana fana, którego w zasadzie przez właśnie podejście do kulinarii zaraził pan tą miłością do gotowania… a teraz co…? mam marnować 30 min.żeby zobaczyć "pod jakim kątem" czy raczej jakiej firmy/marki jest nóż który pan nóż ustawia do rozprowadzania margaryny na chlebie, itd?? przepraszam za stosunek w komentarzu, ale jak pan jesteś w NP. szwecji proszę zareklamować coś lokalnego, a nie marnawy ( umówmy się… kto pana ogląda/jest fanem od 20stu lat? ) NA słabego fishburgera robionego na szybko w zimowej aurze ze składników przywiezionych z polskiego marketu się nie złapie…
    Kiedyś miał pan klasę. … Proszę ją utrzymać 🙂 Pozdrawiam

  6. Piękna relacja z kolejnej części Polski. Na Kurpiach bywałem przejazdem. Teraz wiem, że będę planował tam popas, a może i nocleg, bo zaprawdę: warto!

  7. Panie Robercie – jeśli krąży Pan po tej okolicy to proszę zajrzeć do agroturystyki, gospody i skansenu "Białowiejskie Sioło" w miejscowości Sioło Budy w centrum puszczy białowieskiej. Prowadzonej i wybudowanej rękami wspaniałego człowieka, vudowniczego i znawcy kultury regionu – pana Sergiusza Niczyporuk. Przypadlibyście sobie do gustu hehe. Polecam jako aperitif "opowieści dziadka Sergiusza" na youtube.

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *