Wasze pytania o Dexcom G6 | Przedłużenie sensora, plastry, cena, poziom cukru w zegarku | Nie słodzę

Wyświetlenia : 2805

Sprawdź również inne przepisy

Komentarze (17)

  1. Maćku zapomniałeś wsponnieć o dość ważnej informacji dot.transmitera: jeśli masz orzeczenie o niepelnosprawności to lekarz może przepisywać transmiter co 3 miesiące na refundację 😉

  2. Hej ,jaki glukometr uważasz za najlepszy , korzystam z libry ale ostatnio robiąc rano kalibrację glukometr One touch select plus przy wskazaniach na xdripie miałem 110 a glukometr pokazał 180 robię następny pomiar 140 jeszcze jeden 112 a czwarty pomiar pokazał 140.
    I bądź tu mądry myślę że takie rozbieżności nie mieszczą się w tolerancji.

  3. Jeśli wejdziemy w tryb stuprocentowego Janusza Cebuli to obecnie Freestyle Libre wychodzi taniej jako system CGM. Ale to metody na pewno nie pochwalane przez Abbott, tak samo jak przedłużanie sensorów przez Dexcomma 🙂 Tak samo listę kompatybilnych zegarków można wydłużyć przez alternatywne oprogramowanie. Jeżeli zrobimy research w cukrzycowym podziemiu, to naprawdę technologicznie możemy sporo zyskać na posiadaniu sensora, zwłaszcza posiadając smartfona na Androidzie.

  4. Jak to jest, ze u Ciebie widuje cukier max 127, 128 i uważasz ze masz problem z cukrem a zawsze rano na czczo mam ok 150 i lekarz mi mówi ze jest ok. O co tutaj chodzi?

  5. Ja cały czas czekam na te zegarki co będą mierzyć cukier bez kłucia. Lepsza opcja niż te Dexcom czy inne. Wydam 2k-3k zł jednorazowo i będe sobie mierzył długi czas.

  6. Maćku, być może opóźnienie Applewatcha wynika z długiego czasu odświeżania aplikacji. Takie zjawisko obserwuję na telefonie w aplikacji Dexcoma, gdy najpierw trzeba odczekać chwilę na "Aktualizowanie" odczytu. W XDrip+ w Androidzie (jako "źródło danych" – "Dex Share Follower") ten problem nie występuje.

  7. Maćku, kazdy sensor udało Ci się przedłużyć o kolejne 5-10dni? Spotkałam się z opinią innych użytkowniów, że to różnie wychodzi, czasem 2dni, czasem 10. Ktoś wie, od czego to może zależeć?

ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *